Duben 2009

Horse rider-Recenze

29. dubna 2009 v 20:22 | sakura-hatake(kejla)

Nefunguje Word-předem gomen za chyby!
konečně jsem se dokopala k napsání recenze na mou novou povídku::::::
Postavy:
Sasuke: 19
Sakura:17
Kakashi:24 let
Hinata:17
Naruto:19
Hlavní koně:

Esmeralda-patří Sakuře
Alex-patří Sasukemu
Uchiha: kůň o kterém nikdo nic neví

Žánr: Romantika, Drama, Fantasy, Dobrodrůžný

Píseň k povídce:Recenze:

.............Sylná víra může změnit i osud!
Sasuke je 19 letý kluk jehož životem jsou koně a sen je vyhrát velké závody které se mají konat za půl roku! Sasuke je už sám posobě velice dobrý jezdec, obzvláště když jezdí na hřbětě jeho nejlepšího přítele koně-Alexe se kterým jsou v sedle jak jedna bytost! Jenomže Alex asi i jeho jediný přítel protože Sasuke je hodně namyšlenej. Vše se, ale změní když odjede za svím strýčkem Kakashim na ranč kde potká i dívku Sakuru která ho od základu změní! Ale skutečný příběh začíná teprve až když Sasuke odnaučí Sakuru strachu z koní a dá jí koně Esmeraldu. Pojedou se všemi koňmi na projížďku v lese kde na ně zaůtočí medvěd a všichni koně utečou a Sakura se zraní a upadne do bezvědomí, naštěstí se z toho dostane, ale čeká jí zpráva která po probudení jí složí nejspíš ještě jednou: Po Sasukem ani vidu ani slechu a ani jeden z koní se do Ranče nevrátili....je to jasné.....(sasuke je mrtví)....jenomže po několika týdnech na ranč příjde ůplně cizí, neznámý, černý kůň který nikomu nepatří...ale Sakura si ho nechá a pojmenuje ho Uchiha.......(po sasukem)......od té doby se začne měnit život zase jí.................
výc vám neprozradím to si budete muset přečíst!

nová rubrika

25. dubna 2009 v 14:15 | sakura-hatake(kejla)
udělala jsem novou rubriku s názvem Knihovna (v levém sloupečku) jsou tam rozepsané všechny moje povídky co jsem napsala i jiných autorů
je to proto protože odteď se bude můj blog specialozavat zpíše na povídky jako občas sem nějakej ten obrázek, písničku i film samozdřejmě dám, ale bude to tu hlavně na moje povídky :-) snad vám to nebude vadit do a ta déčka v závorce u názvů poví dek (d): znamená že ta povídka už je dopsaná ty u kterých neni nic pokračují! takže podíkdy co byli pozastavené opět v nich budu pokračovat vždy to bude záviset na tom ke které zrovna budu mít inspiraci (samy ste si to tak i odhlasovali a já nejsem proti) a dneska bych už měla vimyslet recenzi na novou povídku která mě zrovna napadla + moc se chci ještě omluvit za bhyby protože mě nefunguje word (funguje ale jenom v ruštině takže neopravuje) to znamenéá že každá povídka se bude zkládat z 10000000 chyb, pokud to někomu vadí tak aď to ani nečte! :-D ostatním se omlouvám snažte se to nějak přehlížet :-D

Rozhodně te se samy

22. dubna 2009 v 15:15 | sakura(Kejla-asukii)
ahoj, takže sem se rozhodla že dneska napíšu další díl Lotosu protože mě táta pustil na svůj laptop kde mu word funguje jenomže sem zjistil jednu věc...............................vůbec nemám inspiraci nevym co psát! jko mám vymyšlený jak Lotos skončí a co se tam i stane jenomže mě nijak nenapadá jak na to navázat a nějaký kraviny co sou suchý tak to by mě psát nebavylo a navýc by to nikdo nečet! Takže vám dávám vybrat:
1. počkáte si na další díl lotosu
2. počkáte si pokud mě třeba napadne další díl k nějaké mojí jiné povídce tak že ho napíšu
3. mám tet nápad na novou povídku na kterou jsem chtěla napsat recenzi až dopíšu lotos a Na tenkém ledě, ale pokud chcete tak vám jí sem dám a budu prostě povídek psát víc a povídky které jsou pozastavené tak zase otevřu a podle toko ke které zrovna budu mít ispiraci napíšu díl!
takže se lidi rozhodněte samy!

Zas to sem nepatří :-D

21. dubna 2009 v 21:05 | kejla asukii
Hihi, já sem uplnej cvok jako vym že to sem nepatří, ale upa sem se zbláznila do jedný klučičí zkupiny, pár holek už ruší o koho se jedná že jo Tees :-D.....ano jde o Jonas brothers, takže snad vám nebude vadit když sem dám pár pictíků a nějakou tu písničku :-D

Huráááá

20. dubna 2009 v 15:32 | kejla asukii
no konečně! blog zase funguje to je parádní zpráva sem moc ráda! moc se omlouvám že sem tu tak dlouho nebyla! ale byla sem s načima u máchova jezera a komp tam nebyl a můj laptot vyhlásil stávku! ale určitě se budu snažit sem zase přidávat články a pokusim se dokopat i k Lotosu! to slibuju!
a dám sem ještě něco dneska aspoň obrázky a písničky třeba i nějakej ten komix :-D takj se mějte!

Naruto Easter

12. dubna 2009 v 8:18 | sakura-hatake(kejla)
ahoj lidičky, i když mi negungujou rubriky a blog.cz se naprosto zbláznil a ničí blogy (ne jenom mě) tak ani to mě neodradí od toho abych vám všem popřála krásné velikonoce a i že pořád chodíte na můj blog vám za to chci poděkovat!
doufám že se to s tim blogem zase zlepší jinak majitelům blog.cz pošlu opravdu nemilý e-mail :-D
tak si hlavně velikonoce užijte a mám tady pro vás i nějaké ty naruto valikonoční obrázky

já se na to vykašlu!

9. dubna 2009 v 14:46 | kejla asukii
Do....ele už! ten blog.cz mě nehorázně se...e zase začal blbnout a nejsem jediná komu rozházel blog! třeba mě totálně zmrvil menu-sloupeček! takže se nedivte že to je takový divný jo zanedlouho by se to mělo dát samo zase do pořádku!

Blood+

5. dubna 2009 v 18:17 | sakura-hatake(kejla)
Saya a Diva
Dvě královny
Dvě krve
Jeden osud!

Tak moc sem se na toto anime těšila a konečně je tady! Je to moje 2 nej anime a fakt ho doporučuju! Na Animaxu
od 22:30 každý den (soboty a neděle taky) první díl je dneska (5.4.2009)


OMG!

5. dubna 2009 v 10:03 | sakura-hatake(kejla)
Grrrrrr! tak to je moc! už dlouho vám slibuju, že sem dám novej díl Lotosu, a když ho chci konečně napsat..........hádejte co nezjistim! jak sem už předtím zmiňovala jak tady byl ten týpek a dělal mi něco s Kompem tak mi nastavoval i novej Word, jako to ještě nic proti, ale on my ho nenastavil v češtině, ale ruštině! Mno a protože je v ruštině tak my to neopravuje chyby! Protože Ruština pochopitelně nezná Českou gramatiku! no tak to mě totálně namýchlo! takže si na Lotos ještě asi počkáte protože kdybych ho sem vložila i s chybama tak by se polovina z vás posralo a zase měla kecy!