Březen 2009

Kiruška

28. března 2009 v 14:33 | sakura-hatake(kejla)
jop, už dlouho sem vám slibovala že sem dám fotečky mího pejska Kirušky :-) tak sem se rozhodla že je sem konečně dám :-D

tak to je moje pusina:
Kira týden po narození:
zbytek jejích i mých fotek najdete na mim profilu: http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=KubesovaJanicka&auth=

asi se pobleju!

28. března 2009 v 14:03 | sakura-hatake(kejla)
mno takže ta kráva Anonyme sem furt leze a buzeruje, asi nemá co dělat a nudí se, nebo na její blg nikdo nechodí a protoleze a otravovat sem
hele pokud se tak nudíš tak se di škrábat v prdeli!
tvoje komentáře sem smazala protože se my z nich chtělo blejt a nahlásila sem tě zprávcům bloq.cz a pokud se to bude opakovat rozhodla sem se tvoje výlevy ignorovat, tento blog je určen pro lidi co mají rádi moje povídky a blof se jiom líbý a takovýto lidé pořád jsou takže ty my seš u prdele!

Nehoráznej výtlem

27. března 2009 v 20:52 | sakura-hatake(kejla)
No tak z toho sem nemohla, když se juknete na minulej článek do komentářů najdete jeden který mě velice pobavyl, ještě teď z toho mám výtlemy:

[7] ANONYME, 27.3.2009 17:17

More ta to co ta kde zijeme?????,tote poviedky to akoze co ma byt a toten design horsi som nevidela ta to kde zije v jaskyni???a v poviedka tam pise len o sebe ty furt ty nesi nejak extra zaujimava more ta to co je a tota pesnicka to skade si vyhrABALA???? v bedni.A to co mas na sebe na tej fotke tvojej to mas skade zo seconhendu???,Blog otrrasny otras.To jak keby tuna niekto schcipnul.A mne je uplne ukratnute co na tento komentar budu pisat ty buznosi ktory chodia na tvoj zdochnuty blog.Ta ked som tvoj blog prvy krat videla ta to mi az zle prislo aj teraz mi je ked to pisem.A to co totu stetku gejsovsku co mas na desingu ta to skade si vyhrabala z dajakeho bordelu.Ty si taka stratena ze ta ani google uz nenajde.Ta to ked si tel layout robila ta to si pri tom kurila marisku.A to ked si tie poviedky pisala to Lotos +15 ta to si aj prAKtizovala???,,vtedy si asi niekomu honila.Z pozdravom anonyme


no tak když sem to četla myslela sem že se počůrám smýchy :-D :-D
jako schválně tam ten komentář nechám abyste to mohly vydět samy :-D né ty vole to svědčí o její inteligenci (tý holky Anonyme)

takže:

1. když to tu tak nesnášíš tak co sem huso lezeš

2. jestly si myslýš že my ty tvý komentáže vaděj tak to seš na omylu zkoušej si to na někoho jinýho!

3. seš fakt srym když se podepysuješ jako Anonym a ani nenapíšeš adresu svýho blogu ani nic, seš trapná

a za 4. jestly si myslýš že kzůly těm tvejm komentářům zrušim blog tak si vyser oko a vohol záda já tady pěkně zůstanu!

Death note-návod

22. března 2009 v 11:22 | sakura-hatake(kejla)

Sem tu!

15. března 2009 v 17:09 | sakura-hatake(kejla)
Tak jsem konečně zas tu! jako počítač mi blbne furt, ale nějak sem si na to už zvykla, ale šíleně mi to zvětšovalo design a to mě štvala že abych se vůbec na svou stránku mohla kouknout tam sem si jí musela 2x změnšovat! proto sem si udělala nový design který se mi zobrazuje dobře a i ve velikosti která mě vyhovuje, ale fakt nevim v jaké velikosti se bude zobrazovat vám :-D:-D no ale hlavně chci říct že sem teda zpátky protože tejden bez blogu je je pro mě něco hroznýho :-D takže sem vracim a pokusim se aby i nějaká ta povídka brzo přibyla :-D jo a snad se vám můj nový design líbý ala sem si s nim dost práce a doufám že se vám robrazuje jako mě a né jako vobr nebo mravenec :-D:-D

to se stane jenom mě!

7. března 2009 v 23:42 | sakura-hatake-Kejla |  Oznámení
jako to mě podržte, jeden týpek mi do počítače nainstalovával novej disk do PC a hádejte co to teť znamená? Jako mám celej komp vymazanej a jak kretén si znova musim hledat kontakty co sem měla v icq protože to samozdřejmě my smazal taky! net mi blbne jak něco, grafická karta v kompu my blbne takže všechno vydim rozmazaně, jako to je fakt k hovnu! třebo moje stránka se mi zobrazuje 2x tak velká než je jako to mě fakt dojebalo!
takže mám i nový icq (kvůly tomu kokotovi) moje nový icq je: 455-062-923
jo a pormiňte vymyzaly se my všechny kontakty takže na vás všechny co sem měla icq my sem napište svou přezdávku a i svoje icq prosím, nebo si mě (pouze ti který sem ujž přidaný měla na tom svim starym icq) si mě přidejte ju!
jo a ještě měco:

Dokud se mi počítač neuklidní a udělá se mi normálně ta grafická karta a až si nainstaluju všechno co sem tady měla atd.....Tak na blog nic do té doby nepřidám
a výte komu za to můžete poděkovat (ale i tak si myslym že do tejdne by to mohlo bejt dobrý!)

Kaleiodstar

6. března 2009 v 17:13 | Sakura Hatake-Kejla
kaleidostar.gif Kaleido Star! image by Visul_LuniiKaždý kdo má rád anime dporučuji ať se povívá na tohle! Je to Anime které vás rozesměje, rozpláče, dojme a donutí k zamyšlení na sebou.
Kaleidostar je moje nejoblíbenější Anime (dovoluji si říct že ho mám radši i než nauta) protože k tomuto anie mám zvláštní vztah.
Viděla jsem ho 2x a mám i nahraných všech 51 dílů :-D, ale i tak se na něj ráda opět kouknu protože ho na Animaxu opět začnou dávat :-)
kdy: 11. 3. 2009 ve 20:00

Charmed

5. března 2009 v 13:17 | Sakura Hatake-Kejla
Normálně by to tu neměo co dělat, ale právě proto jsem udělala novou rubriku Fimy, budu sem dávt své oblíbené (hlavně seriály) a filmy a pokud je momentálně dávaj v televizi tak vám sem napíšu i kdy a kde :-)
takže můj první nej seriál: Charmed (čarodějky)

2503498287_52da8de191.jpg image by FindStuff2

sem ůplně šťastná jako blecha protože konečně je začaly dávat jako běžej v telce už asi 3 tejdy, ale to je jedno protože to má hodně sérií a ještě nějakej ten pátek je v telce dávat budou!
a je to: každý všední den na Primě v 13:40!


od Naty

2. března 2009 v 19:53 | Sakura Hatake-Kejla |  Od Vás pro mě
Opravdu krásný diplomek, děkuju!!!!
85687

Od narutokamarad-SB

1. března 2009 v 19:32 | Sakura Hatake-Kejla |  Od Vás pro mě
Mám tu pěkný diplomek ob mého už dost starého SB který momentálně opět obnovil obog :-)
dole najdeš i diplomek odemě :-)