Leden 2009

Soutěž o nej blog

30. ledna 2009 v 19:04 | Sakura Hatake-Kejla

rozhodla jsem se, že na svém blogu udělám 1.soutěž o nej blog, no doufám, že se někdo přihlásí beru MAX 15 lidiček :-) přihlášky posílejte sem do komentářů NÉ NĚKAM JINAM, ALE SEM! A PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE DO 1.ÚNORA DO 14:00
TET VÁM SEM DÁM PŘIHLÁŠKU:
1.tvá přezdívka
2.adresa tvého blogu
3.ICQ-(pokud nemáte nevadí, stačí e-mail)
4. co by si chtěl/a na Diplomek, ikonku a jmenovku kdyby si vyhrál/a

V 1 a 2.kole vypadnou 2 lidé s nejmenším počtem hlasů a potom v ostatních kolech to bude po vždy 1 človíček nebo možná i 2 podle toho kolik se vás přihlásí.

Aby soutěž mohla začít musí se přihlásil minimálně 7 lidí!

Ceny pro výtěze:

1.mýsto: Diplomek, jmenovka, Ikonka, (nějaký překvápko)
2.mýsto: Diplomek, jmenovka
3.mýsto: Diplomek
4.mýsto: Ikonka

hodně štěstí! :-D

Kašlu na vás! :-D

27. ledna 2009 v 22:50 | Sakura Hatake-Kejla
Seru na vás! Vy krávy co furt máte keci na to, že píšu s chybama jděte do prdele!
Když vám to tak kurva vadí, tak sem nelezte! Jako tohle mě dokáže fakt dojebat! Nevim vo co vám de, chcete abych, nepsala povídky nebo co abych svoje povídky smazala?.............................................vyližte mi prdel! To ste fakt uhodly, já nic mazat nebudu a povídky budu psát dál třeba i z chybama! Je mi jedno, že máte trapný keci! Vyližte mi prdel a jděte si oholit záda! Moc se omlouvám za svoje výrazy (njn nežiji v ČR moc dlouho, ale sprostě sem se naučila rychle) ale chci, aby to ty krávy věděly!

Prosím, koukněte se! a zapojte!!!!! :-)

26. ledna 2009 v 18:44 | Sakura Hatake-Kejla
na blogu: www.fanouseknaruta.blog.cz je suprová Virtuální hra hraju jí taky! tak pokud se nudíte tak se sem jukněte! :-) díky moc!

Výte co mi můžete:....................

25. ledna 2009 v 21:49 | Sakura Hatake-Kejla
Já z vás fakt nemůžu! Někomu vadí, že píšu s chybama? tak proč si kurva ty povídky v tom případě čtete když pak máte trapný keci? Takový lidi jako ste vy bych nejradši sfakovala! Vadí vám to? tak si moje povídky nečtěte a děte doprdele! Omlouvám se těm slušnejm lidem co mý chyby tolerujou a spíš souděj moje povídky a né pravopis! Takže lidi co měly blbý keci pošlu doprdele tak, že jim znemořnim psaní komentářů a pokud ještě něco takovýho uvidim tak je sfakuju taky, sem dost sprostá protože mě takovýhle lidi už totál dojebaly! a ještě jednou se omlovám těm slušnejm normálnim lidem :-)

Na tenkém ledě, malá změna.

24. ledna 2009 v 21:34 | Sakura Hatake-Kejla
No takže, všichni výte že já píšu povídku na tenkém ledě a že sem jí pozastavila, ale to neni důležité, přišlo vy, že první da díly sou docela suchý, málo rozvinutý a nezajímavý, tak protože sem měla pár hodinek čas, tak sem oba dva díly pozměnila (spýš přepsala) takže ti z vás co mají povídku na tenkém ledě rádi, můžete si první dva díli přečíst ještě jednou protože sem je změnila tak aby to bylo aspoň trochu zajímavější.

Na tenkém ledě-Kapitola2- Moje první role♥

22. ledna 2009 v 23:32 | Sakura Hatake-Kejla |  Moje povídka Na tenkém Ledě
Tak dám sem i 2 díl,
Oznam: obrázky sakury a ostatních postav z naruta v krasobruslařskym oděvu se hledej dost blbě (to asi chápete když naruto je o Ninjích :-D) proto si obrázky budu vyrábět sama z jiného anime o krasobruslení, budu se je snažit předělávat tak aby bylo jasné kdo má být kdo, teda spoň trochu :-Dtuto povídku pozastavuju!, tet dopíšu Lotos a pak se zase budu věnovat této povídce!
Kapitola 2-Moje první role

Na tenkém ledě-Kapitola1- Moje velká premiéra♥

22. ledna 2009 v 23:30 | Sakura Hatake-Kejla |  Moje povídka Na tenkém Ledě
začala jsem tuto povídku psát, už dřív, ale nějak sem na ní, neměla čas a psala sem něco jinýho, atd...., a nakonec sem jí i smazala, tak jí sem dávám znova no sice to budou jenom první dva díly a zase to pozastavim, ale říkám si není důvot to mýt smazaný :-)
Oznam: obrázky sakury a ostatních postav z naruta v krasobruslařskym oděvu se hledej dost blbě (to asi chápete když naruto je o Ninjích :-D) proto si obrázky budu vyrábět sama z jiného anime o krasobruslení, budu se je snažit předělávat tak aby bylo jasné kdo má být kdo, teda spoň trochu :-D

Kapitola 1- Moje velká premiéra


1000 a 1 noc-pozastavuju!

22. ledna 2009 v 23:22 | Sakura Hatake-Kejla
Je mi to moc lýto, ale nestíhám, proto (jenom na chvíly tak na 2-3 tejdny) pozastavuju povídku 1000 a 1 noc!
Tet se budu plně věnovat Lotosu! a zveřejním pvní 2 díly povídky na tenkém ledě, kterou sem začala psát, ale potom nedopsala a smazala sem jí.
1.1000 a 1 noc se pozastavuje na 2-3 tejdny
2. zase sem dám první 2 díly povídky na tenkém ledě (kterou taky píšu já) a taky jí pozastavym! (ale asi na dýl)
3. Budu tet psát jenom LOTOS a až ho dopíšu budu se zase plně věnovat zas jenom jedný povídce. :-D lidi nezlobte se na mě, ale mám toho fakt hodně a nestíhám!

Lotos Kapitola7-Splněný sen 15+

21. ledna 2009 v 22:19 | Sakura Hatake-Kejla |  Moje povídka:Lotos-Příběh o mě (kejle)
ahojky, vým, že jste dlouho čekaly na další díl, tak sem ho teda napsala no :-), zadši sem napýšu, že je to dost perverzní díl a je v něm i dopodrobna rozepsaná postelová scéna takže 15+ (nemažme si med kolem huby, já vým, že vy si to přečtete i tak :-D)
ale ta postelová scéna se chakt nepýše snadno, si to schválně skuste! Tak příjemné čtení :-D

Jak vypadá majitelka tohoto blgu?

21. ledna 2009 v 16:41 | Sakura Hatake-Kejla
mnozí se mě ptají jak vypadám, někteří si myslý že jako metalistka :-D někteří zas, že jako Emo girls, další že vypadám jako Hermiona z Herry Potrra :-D a někteří, že dokonce jako (moje vymšlená postava Kejla Asukii). No, asi vás sklamu, nemáte pravdu nikdo:-D sem naprosto obyčejná trhlá holka s dlouhejma vlasama až nad zadek, ale nejradši je nosim v drdolu.
A pokud tak moc chcete vědět jak vypadám (rovnou řikám, že to nerozdejcháte) tak vám sem dám jednu svojí fotku. Je to asi jedna z mála ze které by ste infarkt dostat neměly, ale pokud Infarkt dostanete, já vás varovala!