Říjen 2008

Celine Dion-My heart will go on

31. října 2008 v 17:52 | Sakura Hatake |  MP3
Tak tahle pýsnička je hodně známá, je to Soundtrack z Titaniku, je to ta nejkrásnější a nejsmutnější pýsnička o lásce Překlad: Mé srdce musí odejít (nebo něco v tom smyslu :-D)sakura_sad.jpg Sad Sakura image by Emo_Sakura_Girl_Photos

No konečně :-D

29. října 2008 v 20:59 | Sakura Hatake
Takže lidičky někteří z vás se mě ptaly jak vypadá vlastě Shikamaru s rozpušťenými vlasy, řekla jsem že nevým , ale protože vás mám ráda a nudila sem se tak sem se brouzdala na netu a něco sem našla snad to pomůže :-D

thd4a8afc4.jpg naruto love image by Hotlilblonde02thInoandShika.jpg naruto love image by Hotlilblonde02shikamaru.jpg shikamaru image by ekertambay

Tak to je dobrý no :-D

29. října 2008 v 20:50 | Sakura Hatake
Ježiš tak to je sladký todle :-D

heart.jpg Atsuki Love image by I_Are_Engrish
naruto_love.jpg naruto love life image by EmoHellsingPrincess

Sakuřina největší chyba

29. října 2008 v 18:49 | Sakura Hatake |  Moje Jednorázovky
Lidi neměla jsem co dělat tak jsem napsala jednorázovku, je dost divná a ani nevým jestly jí pochopýte :-D Příběh je inspirován skutečnou událostí (mojí) jenomže já sem si to nevymyslela a opravdu se my to stalo ale né se Sasukem ale s mým klukem a opravdu se my to stalo! Opravdu my to moje doktorka řekla a já to narozdíl od sakury myslela vážně bylo to fakt moc smutný :-(

SasuSakuKomix2

28. října 2008 v 16:44 | Sakura Hatake

No tak moje kámojda Babu zveřejnila další je to sýla :-D

Lidičky-Klikněte a zapojte se :-D

28. října 2008 v 9:56 | Sakura Hatake |  Oznámení
Kostky sou vrženy, Boj začíná!

Propukla ohromná bytva mezi Upýrama a Vlkodlakama, vybersi jednu stranu za kterou budeš bojovat a bojuj proti druhé rase
(jako například já, já bojuju za stranu Upýrů a sem upýrka Jmenuji se tam Marisha a jsem ve 2 serveru)

Pokud máte rádi dobrodružství a upýry společně s Vlkodlaky a nejste strašpitlové tak klikněte sem a přidejte se k nám!!!

Klik::::::::::::::::::::::::::::Werwolf1.jpg Werwolf image by sunita2

Naruto Halloveen

27. října 2008 v 21:37 | Sakura Hatake
halloween_anime2.jpg naruto halloween image by kakashiman14

Povídka s názvem: Láska matky a Dcery

27. října 2008 v 21:06 | Sakura Hatake |  Jednorázovky Jiných autorů
njn Jana zase neměla co dělat a tahala se po netu a todle sem našla: je to moc hezký!!!!!a smutný!!!!!!

Velký Perverzák!!!!!!!!!

27. října 2008 v 20:37 | Sakura Hatake |  Jednorázovky Jiných autorů
Nějak sem bloudila na netu a našla tam todle no hele lidi nevym jestly to rozdejcháte :-D, ale povídka to je fakt teda hustá jo :-D

Nádherný a podceněný:

Nádherný. Je prostě nádherný. Na první pohled klidný, jako nebe před bouřkou. Avšak i za touto ledovou maskou se skrývá srdce. Srdce, po němž odjakživa toužil. Chtěl mít Sasukeho i s jeho srdcem jen a jen pro sebe.
Jak krásně spinká…Jen spinkej, malý bratříčku…Probleskla Itachimu myšlenka, když pozoroval spícího bratra. Byl tak roztomilý! Roztomilý a sladký stejně jako tu noc, co ho viděla spícího naposledy. A teď je jeho Sasukemu už šestnáct let. Kdo by řekl, že tak rychle vyroste? Někdy čas ubíhá nepředstavitelně rychle… Ovšem, přibývající věk Sasukemu na přitažlivosti nijak neubíral, právě naopak.
Kdyby jen Sasuke věděl, kdo se právě sklání nad jeho postelí.
Itachi se k bratrovi přiklonil ještě víc a dotkl se svými rty těch jeho. Mladík se zavrtěl, ale neprobudil se. Muž se pousmál a znovu políbil bratrovy rty, tentokrát ovšem mnohem vášnivěji než před tím.
Sasuke otevřel oči a nechápavě strnul, než si uvědomil, co se děje. Uchopil Itachiho za límec pláště, načež ho hrubě odstrčil.
,,Ty…!"zavrčel když pohlédl do tváře nevítaného nočního hosta. Tohle nemůže být Itachi. Musí to být jen nějaká noční můra!
,,Rád tě vidím, bratříčku."pronesl sladce šeptavým hlasem Itachi a pohladil Sasukeho po tváři. Ten sebou škubl a hbitě sáhl pod polštář, kde měl obvykle schovaný jeden ze svých kunajů, pro případ potřeby. V duchu zaklel. Tentokrát si ho tam zapomněl na noc dát. Jeho kunaj ležel nejspíš na stole u okna.
,,Dlouho jsme se neviděli. Měli bychom si vynahradit všechen ten ztracený čas."zašeptal mu Itachi do ucha a pomalu začal svými prsty mapovat bratrovu nahou hruď. Sasuke sebou znovu škubnul a pokusil se odtáhnout od Itachiho co nejdál. Poprvé po dlouhé době pocítil záchvěv strachu. Nikdy se nebál všech těch příšerných věcí, které ho donutil dělat Orochimaru, tak proč teď? Nemá tu jedinou zbraň. Je proti Itachimu úplně bezmocný, jako čerstvě vylíhnuté kuře.
Sasuke byl tak pohroužený do myšlenek, v nichž spřádal plány na útěk, že si ani nevšiml, jak ho Itachi přitlačil zády k posteli a zalehl ho celou vahou svého těla. Teprve teď to Sasukemu došlo.
,,Ne!"vykřikl a snažil se vykroutit z bratrova sevření. Marně. Itachi ho příliž něžně políbil na krk.
,,Sasuke."zašeptal mu Itachi do ucha zastřeným hlasem a znovu mu vtiskl jemný polibek na krk. Sasuke samým znechucením zavřel oči. Itachi se obratně svléknul plášť a se zašustěním ho hodil na podlahu vedle postele.
,,Přestaň!"sykl výhružně Sasuke, přestože věděl, že mu to nebude nic platné. Itachi ignoroval Sasukeho výhružku a přesunul své polibky z krku zpět k jeho ústům.
Sasuke měl však rty pevně semknuté. Věděl co Itachi zamýšlí a že on se z toho bez úhony rozhodně nedostane. Rozhodně mu to ale nehodlal nijak ulehčovat.
Itachiho chtivé ruce bloudily po celém jeho těle. Sasuke ani nepostřehl, kdy ho bratr zbavil jediného kousku oblečení, které na sobě měl, a to kalhot od pyžama. Itachiho sklonil hlavu k jeho hrudi a začal mu kůži zasypávat polibky.
Sasuke si najednou vyděšeně uvědomil, že v něm bratrovy doteky vyvolávají dosud jen málo poznané pocity, jako bylo příjemné mravenčení po celém těle a tlak v podbřišku. Itachiho ruka ledabyle zabloudila k Sasukeho rozkroku. Muž se uchechtl, když zjistil, že je jeho malý bráška vzrušený.
,,Líbí se ti to, viď, Sasuke?"zašeptal mu smyslně u ucha a pohladil rukou jeho rozkrok. Sasuke jen stěží přemohl slastné vzdychnutí. Pod návalem slasti pomalu začínal uvažovat, že by se dal bratrovi dobrovolně. Nakonec ale stejně zvítězil zdravý rozum. Vždyť tohle je incest! Znovu se z posledních sil pokusil o odpor, ale Itachi popadl obě jeho zápěstí a přitiskl je k polštáři za Sasukeho hlavou, načež ho znovu políbil a pronikl jazykem do jeho úst.
***
Když Itachi skončil, Sasuke se jen udýchaně převalil na bok a přitáhl si kolena k tělu. Cítil se tak ponížený, jako ještě nikdy v životě. Nejen, že ho znásilnil vlastní bratr, kterého ze srdce nenávidí, ale dokonce s ním prožil i orgasmus. Po tváři se mu svezla slza bolesti smíchané s nenávistí a pohrdáním k sobě samému. A k němu taky. Hodil nenávistným pohledem po Itachim, který se už mezitím oblékl a teď znovu přistoupil k Sasukemu.
,,Bylo to moc krásné, malý bratříčku."zašeptal mu do ucha a setřel mu slzu. ,,Nebreč, jsi přece chlap."uchechtl se a vydal se ke dveřím.
Najednou si Sasuke všiml kunaje, který ležel na stole. Hbitě vyskočil a popadl ho, načež jej hodil Itachiho směrem. Kunaj se mu zabodl do zad. Itachi ztuhl v polovině pohybu. Pomalu se otočil čelem k bratrovi a nevěřícně na něj zíral.
,,Podcenil jsem tě."pronesl s něčím, co by se dalo vzdáleně přirovnat k úsměvu a bezvládně se skácel k zemi. Hned na to vydechl naposledy.

Happy-Birhday-Nelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. října 2008 v 16:28 | Sakura Hatake |  Odemě pro vás

Moje sestřička Nela (znáte jako Arashii-Asuki) měla narozeniny a my jí přejeme vše nejlepší hodně štěstí zdravý.lásky, jedniček.....a pohádkové narozky a hodně dárečků :-D mám tě moc ráda!!!♥♥♥

tady máš přáníčko odemě :-D::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::